• Hoe kunnen wij u helpen?
    Opzoek naar een nieuwe wagen / occasie / onderhoud van uw wagen of heeft u een vraag? Wij helpen u graag verder!

Waasland Automotive Beveren

Fordstore Waasland

Pareinpark 4
9120 Beveren

Gesloten op zondag

Contact

Receptie

T: +32 (0)3 778 79 70
F: +32 (0)3 778 79 99

Verkoop

T: +32 (0)3 778 79 60
F: +32 (0)3 778 79 69

Fleet / B2B

T: +32 (0)3 778 79 61
F: +32 (0)3 778 79 69

Wagenadministratie

T: +32 (0)3 778 79 90
F: +32 (0)3 778 79 99

Magazijn (Carmaxx)

T: +32 (0)3 778 79 80
F: +32 (0)3 778 79 89

Profile Tyrecenter (Bandencentrale)

T: +32 (0)3 778 79 85

Openingsuren

Showroom

Ma: 10.00 – 18.30 uur*
Di – Vr: 08.00 – 18.30 uur*
Za: 09.00 – 17.00 uur
Aangepaste zomeruren

Receptie

Ma – Vr: 07:30 – 18:15 uur
Za: 08:00 – 12.00 uur

Werkplaats

Ma -Vr: 08.00 -12.00 uur | 13.00 – 17:00 uur
Za: 08.00 -12.00 uur

Magazijn (Carmaxx)

Ma -Vr: 07.45 -12.00 uur | 13.00 – 18.00 uur
Za: 08.00 -12.00 uur

Contacteer ons via mail:

Ik zoek een persoon / afdeling:

Gedetailleerde weergave

Waasland Automotive team

Algemeen

Algemeen Directeur
Ben de Groof
T: +32 (3) 778 79 51
b.degroof@waaslandautomotive.be

After Sales Manager
Koen Bevers
+32 (0)3 778 79 77
k.bevers@waaslandautomotive.be

Boekhouding

Glenn D’hooghe
T: +32 (3) 778 79 97
g.d’hooghe@waaslandautomotive.be

Isabelle Smet
T: +32 (3) 778 79 96
i.smet@waaslandautomotive.be

Nancy Van Overmeire
T: +32 (3) 778 79 98
n.vanovermeire@waaslandautomotive.be

Sarah de Kesel
T: +32 (3) 778 79 95
S.DeKesel@waaslandautomotive.be

Communicatie & marketing
Kelly Bracke
T: +32 (3) 778 79 53
k.bracke@waaslandautomotive.be

Dries Koppenol
T: +32 (3) 778 79 68
d.koppenol@waaslandautomotive.be

Fleet – B2B

Christel De Gucht
T: +32 (3) 778 79 62
C.DeGucht@waaslandautomotive.be

Françoise Cobbaert
T: +32 (3) 778 79 61
f.cobbaert@waaslandautomotive.be

Nancy Martens
T: +32 (3) 778 79 63
n.martens@waaslandautomotive.be

Garanties
Kristof Vanhoyweghen
T: +32 (3) 778 79 28
k.vanhoyweghen@waaslandautomotive.be

ICT
Geert De Backer
T: +32 (3) 778 79 81
g.debacker@waaslandautomotive.be

Klantenrelaties & kwaliteitscontrole
Christel Van Lombergen
T: +32 (3) 778 79 26
c.vanlombergen@waaslandautomotive.be

Voertuigadministratie
Petra Rotthier
T: +32 (3) 778 79 93
p.rotthier@waaslandautomotive.be

Barbara Corveleyn
T: +32 (3) 778 79 91
b.corveleyn@waaslandautomotive.be

Beveren

Verkoopsadviseur
Jonas Hoof
T: +32 (3) 778 79 65
j.hoof@waaslandautomotive.be

Dirk Onincx
T: +32 (3) 778 79 67
d.onincx@waaslandautomotive.be

Receptie
Tina Smet
T: +32 (3) 778 79 73
t.smet@waaslandautomotive.be

Tom Van den Broeck
T: +32 (3) 778 79 71
t.vandenbroeck@waaslandautomotive.be

Wendy Van de Velde
T: +32 (3) 778 79 72
w.vandevelde@waaslandautomotive.be

Magazijn
Dominique De Groof
T: +32 (3) 778 79 82
d.degroof@waaslandautomotive.be

Bram Verdickt
T: +32 (3) 778 79 86
b.verdickt@waaslandautomotive.be

Onderdelen
Geert De Backer
T: +32 (3) 778 79 81
g.debacker@waaslandautomotive.be

Carrosserie
Serge Bosman
T: +32 (3) 778 79 24
s.bosman@waaslandautomotive.be

Werkplaats
Bart Cosyns
T: +32 (3) 778 79 78
b.cosyns@waaslandautomotive.be

Sint-Niklaas

Filiaalverantwoordelijke & garanties
Kristof Vanhoyweghen
T: +32 (3) 778 79 28
k.vanhoyweghen@waaslandautomotive.be

Verkoopsadviseur
Patrick De Smet
T: +32 (3) 778 79 14
p.desmet@waaslandautomotive.be

Bjorn Beckers
T: +32 (3) 778 79 12
b.beckers@waaslandautomotive.be

Gunther Van Bladel
T: +32 (3) 778 79 15
g.vanbladel@waaslandautomotive.be

Receptie
Benjamin Verbraeken
T: +32 (3) 778 79 21
b.verbraeken@waaslandautomotive.be

Sam Gijsbrechts
T: +32 (3) 778 79 22
s.gijsbrechts@waaslandautomotive.be

Onderdelen
André Ternest
T: +32 (3) 778 79 33
a.ternest@waaslandautomotive.be

Carrosserie
Serge Bosman
T: +32 (3) 778 79 24
s.bosman@waaslandautomotive.be

Werkplaats
Geert Van Walsem
T: +32 (3) 778 79 25
g.vanwalsem@waaslandautomotive.be


Ford / Mustang kopen

Opzoek naar een nieuwe wagen? Maak kennis met ons uitgebreid assortiment!

Tweedehandswagens

Waasland Automotive beschikt over een ruim assortiment tweedehandswagens.

Fleetwagens

Waasland Automotive zorgt voor een baanvaste carpolicy.


Route


Waasland Automotive